VİKOJEN TABLET 40 mg.

BİRİM FORMÜLÜ
Her Bir Tablet;
40 mg UC- II ( Undenatured Type II Collagen ), 250 mg MSM, 250 mg Kalsiyum karbonat (Kalsiyum) 100 mg Boswellia serrata, 75 mg Çinko Glukonat ( Çinko ), 50 mg Magnezyum oksit (Magnezyum) içerir.

TIBBİ ÖZELLİKLER
Kıkırdaklar vücudumuzdaki temel bağ dokularındandır, kemik eklemlerini desdekler ve esneklik sağlarlar. Tip II Kollajen kıkırdakların ana maddesidir, kıkırdakların sertliğinden ve dayanıklılığından sorumludur.
VİKOJEN UC – II alındığı zaman eklemlerde kollajene karşı oluşan bağışıklık cevabı durmakta ve kıkırdağın beslenmesi sağlanmaktadır.

ÖNERİLEN KULLANIM YERLERİ
Romatoid Artrit ve Osteoartrit başta olmak üzere tüm kireçlenmeye bağlı oluşan eklem hastalıklarının tedavisinde yardımcı olabilir. Yaşlılık, obezite ve spor aktivitelerine bağlı oluşan her türlü eklem problemlerinde tedaviye yardımcı olabilir.

KULLANILMAMASI GEREKEN DURUMLAR
İçeriğinde bulunan maddelerden herhangi birine karşı aşırı duyarlılığı olanlarda kullanılmamalıdır. Emziren ve hamile kadınlar tarafından kullanılmamalıdır.

UYARILAR / ÖNLEMLER
Günlük önerilen dozun aşılmaması gerekir.
BEKLENMEYEN BİR ETKİ GÖRÜLDÜĞÜNDE DOKTORUNUZA BAŞVURUNUZ.

KULLANIM ŞEKLİ VE DOZU
VİKOJEN UC – II Doktor tarafından başka şekilde tavsiye edilmediği takdirde günde 1 tablet, yatmadan önce aç karına bir bardak su ile alınmalıdır. Kullanım süresinde sınırlama yoktur. Klinik yanıtın ortaya çıkması için en az 3 ay düzenli kullanılması önerilir.

SAKLAMA KOŞULLARI
Oda ısısında ve kuru yerde saklayınız.
Çocukların ulaşamayacağı yerde ve ambalajında saklayınız.

TİCARİ TAKDİM ŞEKLİ VE AMBALAJ MUHTEVASI
30 tablet içeren plastik şişelerde satışa sunulmuştur.

İZİN SAHİBİ
Tedafarma Sağlık Ürünleri Satış Pazarlama Ticaret
Reçetesiz Satılır.